06.10.2024 22:27
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
11’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
17’ Тимо Фрай фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
21’ Дааа... Тимо Фрай не зміг прийняти пас від свого партнера...
26’ Нето легко перехоплює м'яч
36’ Ренату Саншеш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
46’ Нето грамотно грає на виході
46’ Тимо Фрай проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
49’ Франсишку Консейсау прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
53’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франсишку Консейсау забиває приголомшливий м'яч у ворота!
53’ Після невиразного відбору, атаку почав Тимо Фрай
60’ Боротьба за м'яч у повітрі і Мейсон Маунт буквально лягає на спину опонента!
65’ І з м'ячем Мейсон Маунт після ідеального підкату
69’ Гравець віддає наскрізний пас і Душан Влахович у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
72’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Душан Влахович чітко вкинув м'яч у гру
80’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Криштиан Пауло Костина
84’ Бузиба Нцама зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
84’ Джон Уайлдер на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
90’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Кевин Фолланд і непогано виносить його в центр поля