06.10.2024 22:23
Карпати Лємберг Arena
1’ Команда Карпати Лємберг 2058 розпочала з центру поля
5’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Фернандо Торрес
13’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Роберто Баджо отримав сильну травму
15’ Карлос Клерк порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
24’ Кларенс Зеедорф проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
28’ Після жахливої помилки захисника Андреас Бреме без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
29’ При спробі обійти суперника гравець Андреас Бреме підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
30’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хуан Себастьян Верон забиває приголомшливий м'яч у ворота!
33’ Що ж робить гравець команди Карпати Лємберг 2058, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
39’ Гравець команди Карпати Лємберг 2058 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Франко Барези отримує попередження
43’ Після проходження флангом Пров Зямкин віддав точну передачу на протилежний фланг
46’ Хуан Себастьян Верон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
53’ Левент Кишш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
55’ Вдало віддав пас Роберто Баджо своєму гравцю!
56’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Педро Уго Аморим легко вганяє м'яч у сітку воріт!
57’ Дааа... Левент Кишш не зміг прийняти пас від свого партнера...
67’ Вправно перехоплює м'яч Деукалайон Ксенакис
69’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Андреас Бреме забиває приголомшливий м'яч у ворота!
73’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
75’ Эдгар Давидс проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ Мда... Кларенс Зеедорф... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
80’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Роберто Баджо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
82’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
87’ Фернандо Торрес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
92’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Марко Ван Бастен