06.10.2024 22:17
POTOP Arena
1’ Команда POTOP 1451 розпочала з центру поля
10’ Рафаэль Виллуан на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
12’ При виконанні кутового удару Добрило Матич несподівано та красиво забиває ГОЛ!
14’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
17’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
22’ Норайо Кита проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
27’ Дааа... Барт Рамселар не зміг прийняти пас від свого партнера...
30’ Марк Шварцер на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
33’ Після невиразного відбору, атаку почав Фелипе Кайседо
35’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
41’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
42’ Марио Пашалич віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
49’ Леннерт Нильсен неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
52’ Жахливий та неточний пас віддав Лэндон Донован своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
57’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
58’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лэндон Донован чітко вкинув м'яч у гру
68’ Лукман Аруна віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
77’ М'ячем заволодів Лукман Аруна, але несподівано тут же його втратив!
79’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
88’ Гравець Обафеми Мартинс набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!