06.10.2024 22:12
Бенфіка Arena
1’ Команда Бенфіка 1599 розпочала з центру поля
9’ Суддя призначає пенальті. Начо Видаль пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
11’ Теэму Пукки на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
11’ Небезпечний штрафний удар і Даниэль Парехо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
21’ Тео Уолкот порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
25’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Тим ван Реммерсваал
28’ І знову Деукалайон Ксенакис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
30’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Деукалайон Ксенакис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
31’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Педро Уго Аморим
33’ Сильний та точний пас віддав Леонардо Спинаццола і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
34’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мойзе Кин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
35’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Тим ван Реммерсваал правильно віддати пас на партнера!
44’ Аарон Рамздейл витягає дуже складний удар
50’ Мойзе Кин красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Бенфіка 1599
59’ Сильний удар по воротах, але Аарон Рамздейл у стрибку легко відбив цей м'яч!
62’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
64’ Ну треба ж! Тео Уолкот віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
65’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Венсан Лорини не зможе сам піти з поля
66’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Бруно Араухо
71’ І знову Христо Стоичков віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
77’ Аарон Рамздейл легко перехоплює м'яч
84’ Після тонкої передачі м'яч отримує Пров Зямкин
94’ Тим ван Реммерсваал практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!