06.10.2024 22:09
2’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Роберто Баджо не зможе сам піти з поля
3’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
5’ Андреас Бреме відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Карпати Лємберг 2058
10’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Хуан Себастьян Верон
11’ Після жахливої помилки захисника Франко Барези без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
13’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Педро Уго Аморим
18’ Небезпечний штрафний удар і Хуан Себастьян Верон легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
21’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
23’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Эдгар Давидс не зможе сам піти з поля
31’ Педро Уго Аморим у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
41’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
45’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис
48’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Эдгар Давидс
50’ Вправно перехоплює м'яч Хуан Себастьян Верон
56’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Бруно Араухо
58’ Франк Райкард проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
59’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Роберто Баджо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
60’ Який незграбний пас віддав Кларенс Зеедорф і м'ячем заволодів суперник!
64’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
67’ Жахливий та неточний пас віддав Левент Кишш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
72’ Хуан Себастьян Верон проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
72’ Франк Райкард спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
74’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Левент Кишш зробив гарний підкат
84’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
86’ Жахливий та неточний пас віддав Кларенс Зеедорф своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
90’ Суддя призначає пенальті. Рууд Гуллит пробиває пенальті! Удар! Гол!!!