06.10.2024 21:56
Voliry Arena
1’ Футболісти команди Voliry 1070 розіграли м'яч із центру поля
3’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
7’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Карлос Клерк
14’ Карлос Клерк порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
20’ Ганджу Майеби порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
22’ Тим ван Реммерсваал від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
23’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
29’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Ганджу Майеби
35’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Бруно Араухо
38’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
39’ У грубому підкаті Бруно Араухо зносить суперника з ніг!
46’ Небезпечний штрафний удар і Пров Зямкин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
49’ Завьер Майерс віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
52’ Деукалайон Ксенакис віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
54’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Руслан Бабенко чітко вкинув м'яч у гру
58’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Педро Уго Аморим
62’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ганджу Майеби
65’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Карлос Клерк
71’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
78’ Завьер Майерс красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Voliry 1070
79’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
80’ Після проходження флангом Ганджу Майеби віддав точну передачу на протилежний фланг
81’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бен Руурд Чрюдер забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
86’ Знаменитий гравець Левент Кишш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
90’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Олег Протасов