06.10.2024 21:32
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1848 розпочала з центру поля
7’ Хеннинг Берг проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
11’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Маркус Тюрам
13’ Відібравши м'яч, Маркус Тюрам віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
23’ Тим ван Реммерсваал від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
33’ Бруно Араухо практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
38’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Раимофф
42’ Після легкого удару гравцем Михаил Игнатов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хеннинг Берг забиває ГОЛ!
48’ Відмінну передачу віддав Йхон Кордоба, мабуть один із найкращих гравців команди ВЕРДЕР 1848
51’ Дааа... Тим ван Реммерсваал не зміг прийняти пас від свого партнера...
54’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
59’ Карлос Клерк вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
67’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Левент Кишш...
72’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Карлос Клерк
79’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
84’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Пров Зямкин
89’ М'яч за межами поля, вкидає Тим ван Реммерсваал
90’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!