06.10.2024 21:08
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
2’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Дмитрий Лепа забиває ГОЛ!
2’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сандро Рамирес отримує попередження
5’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ян Морговский забиває приголомшливий м'яч у ворота!
7’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
11’ Після прострільного удару по воротах Игорь Костюк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
11’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сандро Рамирес буквально лягає на спину опонента!
19’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
27’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
30’ Игорь Костюк проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
33’ Шикарний аут та м'яч вкине Сергей Политыло
36’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Владимир Шаран
44’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
48’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сергей Политыло правильно віддати пас на партнера!
50’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
55’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сандро Рамирес
55’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Сергей Пучков прикривається руками, медики вже поспішають...
57’ Який незграбний пас віддав Дмитрий Лепа і м'ячем заволодів суперник!
61’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
65’ Мда... Владимир Лысенко... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
70’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
73’ Знаменитий гравець Дмитрий Лепа вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
79’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Лукман Аруна
81’ Команда Rangers FC 1892 спокійно контролює м'яч у середині поля
84’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Сергей Пучков не зможе сам піти з поля
88’ Ну треба ж! Владимир Лысенко віддав пас прямо в ноги своєму супернику!