06.10.2024 20:31
11’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
16’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
21’ Небезпечний штрафний удар і Николай Ищенко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
21’ Після жахливої помилки захисника Винченцо Грифо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
21’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
29’ Гравець Сандро Рамирес набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
32’ Після жахливої помилки захисника Александар Драгович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
35’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
43’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
46’ М'ячем у голову отримує Николай Ищенко. Сподіваємось все обійдеться...
49’ Ну треба ж! Хесус Фернандес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
51’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
61’ Леннерт Нильсен на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
70’ Вдало віддав пас Макс Майер своєму гравцю!
78’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
85’ Після прострільного удару по воротах Николай Ищенко рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
86’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!