06.10.2024 20:29
4’ М'ячем заволодів Леннерт Нильсен, але несподівано тут же його втратив!
13’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Пауло Ванчопе
22’ Гравець віддає наскрізний пас і Пак Чи Сон у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
23’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Владислава Крачок
28’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
31’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
34’ Владислава Крачок віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
41’ Ех, Дэйли Блинд... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
45’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Лукман Аруна
49’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
51’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Самир забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
52’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Владимир Костевич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
56’ Після легкого удару гравцем Владислава Крачок по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
58’ Гравець віддає наскрізний пас і Алексей Бахарев у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
58’ Сандро Рамирес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
65’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Дэйли Блинд
73’ Артем Кичак головою відбиває м'яч
80’ Артем Кичак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
82’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Микитин Володимир легко вганяє м'яч у сітку воріт!
85’ Гравець віддає наскрізний пас і Дэйли Блинд у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
88’ Артем Кичак головою відбиває м'яч