06.10.2024 20:25
6’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
11’ Лукман Аруна точно зіграв головою на партнера по команді!
20’ Сильний удар по воротах, але Кетиль Баккер у стрибку легко відбив цей м'яч!
23’ Суддя призначає пенальті. Антонайдж Йованович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
27’ Даниэль Мигуэл Сантош вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
33’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Санжар Назарбаев
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хенрич Залесский забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
40’ Норайо Кита втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
43’ Санжар Назарбаев порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
47’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
51’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди PREMIUM 909 гра в середині поля
55’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Хенрич Залесский
63’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
69’ Небезпечний штрафний удар і Донат Бойяи легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
72’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
80’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Даниэль Мигуэл Сантош і непогано виносить його в центр поля
88’ Знаменитий гравець Донат Бойяи вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
89’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!