06.10.2024 20:17
Фк Киржач Arena
1’ Команда Фк Киржач 854 розпочала з центру поля
5’ Суддя призначає пенальті. Норайо Кита пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
7’ Маттиа Марчионни порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
10’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Леннерт Нильсен зробив гарний підкат
14’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
24’ Дааа... Сандро Рамирес не зміг прийняти пас від свого партнера...
34’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
40’ Гравець команди Фк Киржач 854 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Вилмер Грейг отримує попередження
41’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Леннерт Нильсен
43’ Гравець команди Фк Киржач 854 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Диего Руи Мачадо отримує попередження
46’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
47’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
51’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
61’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
61’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
66’ Ех, Маттиа Марчионни... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
70’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
77’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
81’ Леннерт Нильсен фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
85’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!