06.10.2024 20:17
4’ Що ж робить гравець команди Сборная Италия 1402, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
10’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сандро Рамирес буквально лягає на спину опонента!
16’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Стефан ель Шарави
24’ Сандро Рамирес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
29’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Стефан ель Шарави
30’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
34’ Лукман Аруна фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
42’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
44’ Дааа... Леннерт Нильсен не зміг прийняти пас від свого партнера...
44’ Суддя призначає пенальті. Леннерт Нильсен пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
48’ Норайо Кита зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
57’ Стефан ель Шарави вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
65’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
67’ Знаменитий гравець Сандро Рамирес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
67’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
73’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
75’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен
84’ Ех, Леннерт Нильсен... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
87’ Гравець віддає наскрізний пас і Джорджо Кьеллини у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
88’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!