06.10.2024 19:37
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1892 розіграли м'яч із центру поля
9’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Пров Зямкин
13’ Небезпечний штрафний удар і Владимир Шаран легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
16’ Пров Зямкин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
26’ Сильний та точний пас віддав Сергей Политыло і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
27’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
31’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Левент Кишш
38’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Деукалайон Ксенакис
42’ Сергей Политыло добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
43’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
52’ М'ячем заволодів Сергей Политыло, але несподівано тут же його втратив!
55’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
58’ Деукалайон Ксенакис вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
60’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
62’ Деукалайон Ксенакис вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
69’ Після прострільного удару по воротах Денис Руденко рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
70’ Артур Карноза втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
70’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Деукалайон Ксенакис
74’ Игорь Костюк добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
78’ Бруно Араухо порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
83’ Після прострільного удару по воротах Денис Руденко рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
85’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тим ван Реммерсваал