06.10.2024 19:30
FC DORDOI Arena
1’ Команда FC DORDOI 1557 розпочала з центру поля
8’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Артем Ситало правильно віддати пас на партнера!
15’ Артем Ситало на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
17’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
19’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
22’ Раимофф подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
26’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Карлос Клерк правильно віддати пас на партнера!
32’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
41’ Антон Землянухин порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
42’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Артем Ситало забиває ГОЛ!
45’ Педро Уго Аморим віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
49’ Мартин Эдегор красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FC DORDOI 1557
51’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Тим ван Реммерсваал чітко вкинув м'яч у гру
60’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Карлос Клерк
65’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Тим ван Реммерсваал
75’ Вправно перехоплює м'яч Антон Землянухин
79’ Бруно Араухо не зміг віддати пас! Явний брак техніки
79’ Небезпечний штрафний удар і Йошко Гвардиол легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
81’ Карлос Клерк прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
88’ Відібравши м'яч, Педро Уго Аморим віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю