06.10.2024 19:28
Berda Madrid Arena
1’ Команда Berda Madrid 800 розпочала з центру поля
8’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
11’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
12’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
15’ Ех, Кузьма Катревич... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
24’ Після проходження флангом Левент Кишш віддав точну передачу на протилежний фланг
30’ У грубому підкаті Тим ван Реммерсваал зносить суперника з ніг!
37’ Кузьма Катревич на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тим ван Реммерсваал забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
39’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
45’ Руй Роналду порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
50’ Деукалайон Ксенакис не зміг віддати пас! Явний брак техніки
53’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
55’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Педро Уго Аморим забиває приголомшливий м'яч у ворота!
59’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Руй Роналду
60’ Яка передача і Андроник Рыбачев пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
63’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
65’ Карлос Клерк втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
73’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
73’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ Гравець Руй Роналду набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
76’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бруно Араухо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
84’ Після проходження флангом Педро Уго Аморим віддав точну передачу на протилежний фланг
88’ Тим ван Реммерсваал проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
90’ Кузьма Катревич порушив правила за метрів сорока від своїх воріт