06.10.2024 18:36
FcKharkiv Arena
1’ Команда FcKharkiv 1495 розпочала з центру поля
3’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Самир правильно віддати пас на партнера!
13’ Сильний та точний пас віддав Пауло Ванчопе і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
14’ Після жахливої помилки захисника Пауло Ванчопе без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
22’ Ну треба ж! Владислава Крачок віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
27’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
30’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
36’ Самир порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
46’ При виконанні кутового удару Алексей Бахарев несподівано та красиво забиває ГОЛ!
46’ Раимофф не зміг віддати пас! Явний брак техніки
50’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Бруно Араухо віддав пас в нікуди!
58’ Педро Уго Аморим неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
64’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ Команда FcKharkiv 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
73’ Самир вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
80’ Глеб Бухал на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
87’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Глеб Бухал