06.10.2024 18:34
6’ Після прострільного удару по воротах Павел Кутас рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
9’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Павел Ребенок чітко вкинув м'яч у гру
16’ М'ячем у голову отримує Владислав Насибулин. Сподіваємось все обійдеться...
17’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
22’ Дмитрий Резник непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
27’ Павел Кутас подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
31’ Павел Ребенок на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
37’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Дэннис Ячин правильно віддати пас на партнера!
43’ Дэннис Ячин віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
53’ Павел Кутас порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
56’ Павел Ребенок віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Liverpool 1783
64’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
72’ І знову Пров Зямкин віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
78’ Знаменитий гравець Евгений Левченко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
78’ Дэннис Ячин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
81’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Виталий Старухин правильно віддати пас на партнера!
83’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Леннерт Нильсен
85’ Ну треба ж! Владимир Гладкий віддав пас прямо в ноги своєму супернику!