06.10.2024 18:22
ФК Гарбуша Arena
1’ Футболісти команди ФК Гарбуша 860 розіграли м'яч із центру поля
9’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Ренату Саншеш правильно віддати пас на партнера!
13’ Суддя призначає пенальті. Степан Черепенников пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
13’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хуан Бернат
17’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Мазози Тирс
20’ Жахливий та неточний пас віддав Кевин Фолланд своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
20’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Ренату Саншеш отримує попередження
26’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
28’ Олууотойин Оби на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
32’ Знаменитий гравець Мейсон Маунт вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
34’ Шикарний аут та м'яч вкине Писти Надь
41’ Ех, Гюнтер Буш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
44’ Після жахливої помилки захисника Кевин Фолланд без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
48’ Федосий Корольков грамотно грає на виході
50’ Хуан Бернат відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
57’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
58’ Маркиньос проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
62’ Мазози Тирс вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
65’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Олууотойин Оби
75’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Мейсон Маунт зробив гарний підкат
79’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Мазози Тирс
85’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Кевин Фолланд
86’ Суддя призначає пенальті. Мейсон Маунт пробиває пенальті! Удар! Гол!!!