06.10.2024 18:14
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
3’ Сильний та точний пас віддав Джастин Кард і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
5’ Після легкого удару гравцем Яго Аспас по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
7’ І знову Мефодий Дятлов віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
13’ Гравець команди Arezona 813 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Рамон Антонио Карризоса отримує попередження
14’ Ех, Ренату Саншеш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
20’ Яка передача і Ренату Саншеш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
21’ Рахман Абдрахманов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
24’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Херодотос Канарис
27’ Мейсон Маунт вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
32’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хуан Бернат
38’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
44’ Рахман Абдрахманов вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
48’ Гравець Кевин Фолланд набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
53’ Ренату Саншеш прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
60’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
64’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Душан Влахович
65’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кевин Фолланд забиває ГОЛ!
66’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сетос Спиру
75’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Кевин Фолланд
79’ Після тонкої передачі м'яч отримує Душан Влахович
85’ Шикарний аут та м'яч вкине Светозар Белкин