06.10.2024 18:06
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
11’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
14’ Жахливий та неточний пас віддав Сэмми Крокер своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
20’ Имаму Ндженг зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
20’ Після образи суперника Мейсон Маунт нахабно штовхає його!
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Хоакин Фернандес у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
24’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
33’ Відмінну передачу віддав Сэмми Крокер, мабуть один із найкращих гравців команди Dudka Kharkiv 828
36’ Що ж робить гравець команди Dudka Kharkiv 828, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
42’ Сэмми Крокер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
46’ Хуан Бернат практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
48’ Після легкого удару гравцем Кевин Фолланд по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
54’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Хуан Бернат зробив гарний підкат
59’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Муталип Ундасынов
62’ Яка передача і Хоакин Фернандес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
63’ І з м'ячем Душан Влахович після ідеального підкату
68’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кевин Фолланд не зміг потрапити по воротах!
71’ Хоакин Фернандес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
81’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
84’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
87’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!