06.10.2024 17:55
Amkar Arena
1’ Футболісти команди Amkar 815 розіграли м'яч із центру поля
8’ Зірвавши контратаку суперника, Филип Брёкер перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
10’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
17’ Після жахливої помилки захисника Левент Кишш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
20’ Тим ван Реммерсваал неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
22’ М'ячем заволодів Ярослав Ющук, але несподівано тут же його втратив!
26’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
28’ Небезпечний штрафний удар і Левент Кишш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
36’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
37’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Радислав Дорошко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
38’ Після проходження флангом Бруно Араухо віддав точну передачу на протилежний фланг
43’ Шикарний аут та м'яч вкине Макарайос Метаксас
45’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Альберт Крысанов
52’ Деукалайон Ксенакис віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
57’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
64’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Педро Уго Аморим
73’ Даниэль Данни головою відбиває м'яч
78’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
81’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
85’ І знову Левент Кишш віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
89’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Amkar 815