06.10.2024 17:32
ОлСи Arena
1’ Команда ОлСи 1880 розпочала з центру поля
6’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
13’ Після жахливої помилки захисника Норайо Кита без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
14’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
15’ Винченцо Грифо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди ОлСи 1880
19’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
23’ Максим Калиниченко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
24’ Гравець віддає наскрізний пас і Найджел Де Йонг у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
33’ Кристиан Тельо практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
38’ У грубому підкаті Лукман Аруна зносить суперника з ніг!
43’ У грубому підкаті Лукман Аруна зносить суперника з ніг!
44’ Після прострільного удару по воротах Никола Мурру рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
48’ Найджел Де Йонг порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
54’ Александр Сирота проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
55’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Винченцо Грифо не зможе сам піти з поля
57’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
61’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
68’ Гравець Кристиан Тельо набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
70’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Максим Калиниченко
75’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Руслан Левига віддав пас в нікуди!
76’ При спробі обійти суперника гравець Гравець видалений підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
78’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
83’ Максим Калиниченко не зміг віддати пас! Явний брак техніки
90’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Кристиан Тельо віддав пас в нікуди!