06.10.2024 17:29
металл ярославскиЙ Arena
1’ Футболісти команди металл ярославскиЙ 1354 розіграли м'яч із центру поля
11’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
17’ М'ячем заволодів Юрген Альтхаус, але несподівано тут же його втратив!
19’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
23’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Дмитрий Лягин
26’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Юрген Альтхаус
26’ Гравець віддає наскрізний пас і Клаудио Маркизио у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ Леннерт Нильсен практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
28’ М'ячем у голову отримує Фоде Балло Туре. Сподіваємось все обійдеться...
33’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Дмитрий Лягин
35’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Фининьо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ Команда металл ярославскиЙ 1354 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
41’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
43’ Після прострільного удару по воротах Дмитрий Лягин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
43’ Франциско Салас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ Зірвавши контратаку суперника, Этьен Этоо перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
49’ Джастин Клюйверт спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
53’ Знову м'яч забирає Дмитрий Лягин
58’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
60’ Франциско Салас спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
68’ Суддя призначає пенальті. Этьен Этоо пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
69’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Джастин Клюйверт
76’ Жахливий та неточний пас віддав Хавьер Фернандес Анунсиатта своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
86’ М'ячем заволодів Сандро Рамирес, але несподівано тут же його втратив!
89’ Жорсткий підкат та футболіст Клаудио Маркизио падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма