06.10.2024 17:25
6’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
9’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
11’ При виконанні кутового удару Эрнан Анджелини несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Що ж робить гравець команди Фк Киржач 854, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
17’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
26’ Эрнан Анджелини порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
30’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Диего Руи Мачадо забиває ГОЛ!
30’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
30’ Небезпечний штрафний удар і Маттиа Марчионни легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
32’ Маттиа Марчионни віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Фк Киржач 854! Видно злагодженість у діях!
36’ Після образи суперника Лукман Аруна нахабно штовхає його!
40’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
42’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
49’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
51’ Сандро Рамирес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
55’ Александрос Падопулос показує найвищу техніку воротарської майстерності
62’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
66’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
70’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Диего Руи Мачадо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
76’ Вправно перехоплює м'яч Эрнан Анджелини
80’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Диего Руи Мачадо не зможе сам піти з поля
80’ Після жахливої помилки захисника Элиглуз Волович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
85’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!