06.10.2024 17:14
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1663 розіграли м'яч із центру поля
8’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
16’ Ну треба ж! Леннерт Нильсен віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
22’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
29’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
38’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Димитр Бербатов правильно віддати пас на партнера!
42’ Ех, Донни ван де Бек... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
43’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Сандро Рамирес не зміг залишити поле без допомоги медиків
45’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сандро Рамирес
47’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
55’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Манчестер 1663 гра в середині поля
57’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Димитр Бербатов...
58’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
61’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Леннерт Нильсен
64’ Синдзи Кагава добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
72’ Знаменитий гравець Брайан Робсон вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
74’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
78’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
79’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
84’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Хавьер Эрнандес
84’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
86’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
87’ Після легкого удару гравцем Димитр Бербатов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
93’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений