06.10.2024 16:59
Manchester cityy Arena
1’ Команда Manchester cityy 793 розпочала з центру поля
6’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
11’ Леннерт Нильсен порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
16’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Михэджло Депрерадович
18’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
19’ Після прострільного удару по воротах Сандро Рамирес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
22’ Мда... Адорджан Бабич... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
26’ Кайыргали Кетебаев на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
30’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
38’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сандро Рамирес віддав пас в нікуди!
41’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
45’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Джетт Белл
51’ Сандро Рамирес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
52’ Рамон Альберти відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Manchester cityy 793
59’ Вдало віддав пас Рамон Альберти своєму гравцю!
62’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
66’ Леонид Лановой віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Manchester cityy 793
68’ Кайыргали Кетебаев віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Manchester cityy 793
71’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
77’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
81’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Manchester cityy 793 гра в середині поля
86’ Лукман Аруна практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
90’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!