06.10.2024 16:51
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
6’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
14’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
14’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
15’ Боротьба за м'яч у повітрі і Блэгоджа Петрович буквально лягає на спину опонента!
19’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
26’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Джозси Месарош не зміг потрапити по воротах!
28’ Эраст Добровольский грамотно грає на виході
31’ Кристиан Риччи проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
33’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
39’ Лукман Аруна проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
43’ Пьетро Пиччиони практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
47’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
49’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Лукман Аруна
54’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Леннерт Нильсен правильно віддати пас на партнера!
55’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
59’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
62’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
71’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Джозси Месарош забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
72’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
77’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
79’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
84’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
87’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!