06.10.2024 16:43
5’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
5’ Норайо Кита зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
7’ Лизимакхос Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
14’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
20’ Зірвавши контратаку суперника, Леннерт Нильсен перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
23’ Після легкого удару гравцем Лукман Аруна по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
26’ Лизимакхос Ксенакис вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
32’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Лукман Аруна
39’ Лизимакхос Ксенакис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
48’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
58’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
66’ Мда... Сандро Рамирес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
74’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
79’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Леннерт Нильсен
85’ При виконанні кутового удару Леннерт Нильсен несподівано та красиво забиває ГОЛ!
87’ Илльз Келети подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
87’ Після жахливої помилки захисника Сандро Рамирес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!