06.10.2024 15:33
FcKharkiv Arena
1’ Футболісти команди FcKharkiv 1495 розіграли м'яч із центру поля
10’ Самир порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
12’ Ну треба ж! Владислава Крачок віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
14’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Владислава Крачок легко вганяє м'яч у сітку воріт!
16’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Алексей Бахарев забиває приголомшливий м'яч у ворота!
20’ У грубому підкаті Бруно Араухо зносить суперника з ніг!
25’ Алексей Бахарев віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
32’ Бруно Араухо віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
35’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Владислава Крачок
40’ Педро Уго Аморим відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
42’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Пак Чи Сон...
46’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Пак Чи Сон забиває ГОЛ!
52’ Відмінну передачу віддав Пауло Ванчопе, мабуть один із найкращих гравців команди FcKharkiv 1495
53’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Владимир Костевич не зміг залишити поле без допомоги медиків
55’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Артем Кичак не зміг залишити поле без допомоги медиків
62’ Після невиразного відбору, атаку почав Деукалайон Ксенакис
70’ При виконанні кутового удару Сергей Симинин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
71’ Владислава Крачок неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
74’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
77’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
77’ Після прострільного удару по воротах Владислава Крачок рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
79’ Микитин Володимир зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
83’ Левент Кишш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
83’ Після прострільного удару по воротах Микитин Володимир рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
90’ М'яч за межами поля, вкидає Педро Уго Аморим