06.10.2024 15:29
FcKharkiv Arena
1’ Команда FcKharkiv 1495 розпочала з центру поля
5’ Пров Зямкин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
9’ Пак Чи Сон порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
18’ При виконанні кутового удару Сергей Симинин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
18’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Пак Чи Сон
28’ Деукалайон Ксенакис порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
34’ Пауло Ванчопе фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
37’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Бруно Араухо
39’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Глеб Бухал чітко вкинув м'яч у гру
41’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пауло Ванчопе забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
42’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Дэйли Блинд
44’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Алексей Бахарев легко вганяє м'яч у сітку воріт!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
52’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Дэйли Блинд
56’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Владислава Крачок забиває ГОЛ!
59’ Після проходження флангом Пауло Ванчопе віддав точну передачу на протилежний фланг
66’ Знаменитий гравець Сергей Симинин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
66’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
68’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
77’ Після прострільного удару по воротах Владислава Крачок рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
78’ Ну треба ж! Глеб Бухал віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
86’ Гравець Педро Уго Аморим набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!