06.10.2024 15:26
Карпати Лємберг Arena
1’ Команда Карпати Лємберг 2058 розпочала з центру поля
9’ М'яч за межами поля, вкидає Бруно Араухо
11’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Тимур Стецькив і непогано виносить його в центр поля
19’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Пров Зямкин
24’ Педро Уго Аморим не зміг віддати пас! Явний брак техніки
31’ Яспер Силлессен важко ловить м'яч
36’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Халид Булахруз отримує попередження
40’ Гравець віддає наскрізний пас і Ледли Кинг у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
41’ Гравець Джемма Боннер набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
43’ Яспер Силлессен показує найвищу техніку воротарської майстерності
46’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Селжук Инан забиває приголомшливий м'яч у ворота!
51’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
55’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Карпати Лємберг 2058 гра в середині поля
60’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Адриано Рибейро не зміг потрапити по воротах!
63’ Гравець віддає наскрізний пас і Венди Ренар у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
68’ І з м'ячем Педро Уго Аморим після ідеального підкату
74’ Амира Анна Арфауи порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
80’ Адриано Рибейро добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
84’ Вдало віддав пас Венди Ренар своєму гравцю!
92’ Який незграбний пас віддав Левент Кишш і м'ячем заволодів суперник!