06.10.2024 15:26
металл ярославскиЙ Arena
1’ Футболісти команди металл ярославскиЙ 1352 розіграли м'яч із центру поля
8’ Дааа... Этьен Этоо не зміг прийняти пас від свого партнера...
18’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
26’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Франциско Салас
35’ Зірвавши контратаку суперника, Джастин Клюйверт перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
35’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Фининьо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
41’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Клаудио Маркизио
46’ Дмитрий Лягин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
53’ Знаменитий гравець Бруно Гонсалес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
56’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Бруно Араухо
65’ Раимофф не зміг віддати пас! Явний брак техніки
71’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тим ван Реммерсваал забиває ГОЛ!
71’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Фининьо забиває приголомшливий м'яч у ворота!
73’ Хавьер Фернандес Анунсиатта зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
75’ Відібравши м'яч, Левент Кишш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
77’ Після жахливої помилки захисника Фининьо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
84’ Педро Уго Аморим віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
91’ Мда... Этьен Этоо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!