06.10.2024 15:20
Sparta Arena
1’ Футболісти команди Sparta 1450 розіграли м'яч із центру поля
8’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Бруно Араухо
16’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Педро Уго Аморим
23’ Патрик Йостен не зміг віддати пас! Явний брак техніки
28’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Данил Пруцев
35’ Деукалайон Ксенакис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
37’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
43’ Ех, Максим Осипенко... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
49’ Команда Sparta 1450 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
53’ Раимофф неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Георгий Тигиев забиває приголомшливий м'яч у ворота!
58’ Данил Пруцев красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Sparta 1450
68’ Шамар Николсон проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
70’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Деукалайон Ксенакис отримує попередження
74’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Карлос Клерк отримує попередження
78’ Раимофф віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
79’ Гравець віддає наскрізний пас і Тим ван Реммерсваал у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
82’ При виконанні кутового удару Бруно Араухо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
85’ Вправно перехоплює м'яч Марат Измайлов