06.10.2024 14:52
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
4’ М'яч за межами поля, вкидає Джорджо Кьеллини
9’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Алессандро Неста легко вганяє м'яч у сітку воріт!
9’ Леннерт Нильсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
13’ При спробі обійти суперника гравець Джанлука Дзамбротта підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
15’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Стефан ель Шарави
18’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Массимо Амброзини
19’ Стефан ель Шарави зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
24’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
26’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
28’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ Гравець Стефан ель Шарави набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
38’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Антонио Ди Натале...
39’ Суддя призначає пенальті. Мауро Каморанези пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
42’ Небезпечний штрафний удар і Джорджо Кьеллини легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
47’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Дженнаро Гаттузо
56’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Стефан ель Шарави і непогано виносить його в центр поля
60’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Джорджо Кьеллини легко вганяє м'яч у сітку воріт!
60’ Антонио Ди Натале вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
63’ Гравець команди Сборная Италия 1402 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Мауро Каморанези отримує попередження
63’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
65’ Дааа... Антонио Ди Натале не зміг прийняти пас від свого партнера...
70’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Чиро Иммобиле
73’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Чиро Иммобиле
74’ Після прострільного удару по воротах Сандро Рамирес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
81’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Чиро Иммобиле віддав пас в нікуди!
84’ Команда Сборная Италия 1402 спокійно контролює м'яч у середині поля
90’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Леннерт Нильсен