06.10.2024 14:40
5’ Небезпечний штрафний удар і Марио Йепес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
8’ Луис Муриэль красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сборная Колумбии 1437
13’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сандро Рамирес
20’ Леннерт Нильсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
28’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
37’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
39’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Бакка забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
42’ Шикарний аут та м'яч вкине Карлос Бакка
52’ Після образи суперника Радамель Фалькао нахабно штовхає його!
54’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
61’ Гравець видалений грамотно грає на виході
67’ У грубому підкаті Радамель Фалькао зносить суперника з ніг!
69’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
72’ Карлос Вальдеррама точно зіграв головою на партнера по команді!
78’ Команда Сборная Колумбии 1437 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
80’ Після легкого удару гравцем Давинсон Санчес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ Дааа... Хамес Родригес не зміг прийняти пас від свого партнера...
89’ Шикарний аут та м'яч вкине Сандро Рамирес