06.10.2024 14:23
Ummon Arena
1’ Команда Ummon 848 розпочала з центру поля
6’ Мардан Мукашев неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
14’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Леннерт Нильсен...
19’ Суддя призначає пенальті. Норайо Кита пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
21’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
22’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
25’ Илия Попович вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
25’ Яка передача і Кошта Данни Эрмани пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
26’ Эдуардо Лопо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
34’ Який незграбний пас віддав Лукман Аруна і м'ячем заволодів суперник!
34’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ Жахливий та неточний пас віддав Филипп Хоффмайстер своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
42’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Филипп Хоффмайстер
43’ При виконанні кутового удару Леннерт Нильсен несподівано та красиво забиває ГОЛ!
52’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
60’ Команда Ummon 848 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
64’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
70’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
74’ Леннерт Нильсен на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
81’ Знову м'яч забирає Деян Караджич
84’ М'ячем заволодів Лукман Аруна, але несподівано тут же його втратив!
93’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений