06.10.2024 14:00
6’ Який незграбний пас віддав Владимир Быстров і м'ячем заволодів суперник!
15’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
18’ Після жахливої помилки захисника Данил Пруцев без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
24’ Раимофф віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
29’ Пров Зямкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
31’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Бруно Араухо...
34’ Відібравши м'яч, Яго Сантос віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
38’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис
42’ Гравець віддає наскрізний пас і Марат Измайлов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
45’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Педро Уго Аморим
47’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
51’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Александр Селихов отримав сильну травму
51’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Бруно Араухо
53’ Після проходження флангом Данил Пруцев віддав точну передачу на протилежний фланг
62’ Небезпечний штрафний удар і Георгий Джикия легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
62’ Відібравши м'яч, Тим ван Реммерсваал віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
67’ Шамар Николсон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
80’ Бруно Араухо віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
82’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
85’ М'ячем заволодів Деукалайон Ксенакис, але несподівано тут же його втратив!