06.10.2024 13:56
7’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Дементий Зюбин
14’ Педро Уго Аморим порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
20’ Жоано Данни Косто втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
23’ Відмінну передачу віддав Тим ван Реммерсваал, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
29’ Раимофф віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
33’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Левент Кишш правильно віддати пас на партнера!
36’ Після жахливої помилки захисника Мамед Максимов без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
40’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис і непогано виносить його в центр поля
47’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Каллистрат Ульяненко
56’ Вправно перехоплює м'яч Педро Уго Аморим
58’ Небезпечний штрафний удар і Пакистанце Кер легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
65’ Тим ван Реммерсваал у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
71’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
75’ Ладимир Петренко віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Whispering tigers 828! Видно злагодженість у діях!
78’ Цсига Лакатош на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
82’ Гравець Тим ван Реммерсваал набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
89’ Тим ван Реммерсваал віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
89’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!