06.10.2024 13:55
FcKharkiv Arena
1’ Футболісти команди FcKharkiv 1495 розіграли м'яч із центру поля
11’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Пак Чи Сон віддав пас в нікуди!
21’ Владислава Крачок вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
28’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
34’ Педро Уго Аморим неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
35’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Глеб Бухал отримав сильну травму
37’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
45’ І знову Левент Кишш віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
50’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Педро Уго Аморим...
51’ Небезпечний штрафний удар і Микитин Володимир легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
52’ Пауло Ванчопе у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
54’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
57’ Жахливий та неточний пас віддав Педро Уго Аморим своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
63’ Суддя призначає пенальті. Дэйли Блинд пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
63’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Пауло Ванчопе
73’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Бруно Араухо
82’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Раимофф
83’ Гравець віддає наскрізний пас і Пак Чи Сон у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
89’ Карлос Клерк втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
91’ Після образи суперника Деукалайон Ксенакис нахабно штовхає його!