06.10.2024 13:52
6’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Саня Мясник
9’ Після проходження флангом Наташа Суслова віддав точну передачу на протилежний фланг
13’ Відібравши м'яч, Левент Кишш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
23’ Тим ван Реммерсваал порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
26’ Знаменитий гравець Левент Кишш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
31’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
34’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
36’ У грубому підкаті Николь Козлова зносить суперника з ніг!
40’ Марта Виейра Сильва не зміг віддати пас! Явний брак техніки
44’ Гравець команди Carcaricola 616 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Саня Мясник отримує попередження
45’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Марта Виейра Сильва
47’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
48’ Знову м'яч забирає Саня Мясник
53’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
60’ М'ячем заволодів Раимофф, але несподівано тут же його втратив!
62’ Саня Мясник проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
66’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
70’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
72’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
82’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
83’ Гравець команди Carcaricola 616 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Марта Виейра Сильва отримує попередження
84’ У грубому підкаті Марта Виейра Сильва зносить суперника з ніг!
90’ Тим ван Реммерсваал порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент