06.10.2024 13:47
9’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
16’ Сулислав Голуховский проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
23’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ясуши Аоки
25’ Після жахливої помилки захисника Пров Зямкин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
29’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
34’ Иоичи Огасавара практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
43’ Арон Лигети неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
48’ Штефан де Риддер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
53’ Сильний та точний пас віддав Деукалайон Ксенакис і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
56’ Пров Зямкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
60’ Деукалайон Ксенакис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
63’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
67’ Який незграбний пас віддав Штефан де Риддер і м'ячем заволодів суперник!
73’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал
76’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
84’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
88’ Зірвавши контратаку суперника, Эрминио Ди Черчи перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
90’ Після прострільного удару по воротах Арон Лигети рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!