06.10.2024 13:46
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хуан Бернат легко вганяє м'яч у сітку воріт!
10’ М'яч за межами поля, вкидає Кевин Фолланд
13’ Дмитрий Торбинский порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
15’ Шикарний аут та м'яч вкине Франсишку Консейсау
23’ Після прострільного удару по воротах Мейсон Маунт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
24’ Антон Тартыгин головою відбиває м'яч
28’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дмитрий Торбинский
37’ Після легкого удару гравцем Александр Ташаев по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
38’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
47’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Александр Ташаев правильно віддати пас на партнера!
49’ Александр Сонг добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
54’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Евгений Песегов правильно віддати пас на партнера!
59’ Дмитрий Торбинский віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Azure Dragon 1232! Видно злагодженість у діях!
62’ Шикарний аут та м'яч вкине Дмитрий Торбинский
72’ Нето грамотно грає на виході
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Франсишку Консейсау зробив гарний підкат
86’ Нето легко перехоплює м'яч
87’ Евгений Песегов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку