06.10.2024 13:38
FcKharkiv Arena
1’ Команда FcKharkiv 1495 розпочала з центру поля
2’ Після прострільного удару по воротах Глеб Бухал рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
5’ Владислава Крачок вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
6’ Гравець віддає наскрізний пас і Дэйли Блинд у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пров Зямкин отримує попередження
12’ Після прострільного удару по воротах Пауло Ванчопе рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
13’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
16’ Гравець віддає наскрізний пас і Алексей Бахарев у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
20’ Вдало віддав пас Самир своєму гравцю!
28’ Бруно Араухо неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
30’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Алексей Бахарев
33’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Дэннис Ячин
36’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
38’ М'ячем заволодів Алексей Бахарев, але несподівано тут же його втратив!
41’ Артем Кичак показує найвищу техніку воротарської майстерності
47’ Ну треба ж! Алексей Бахарев віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
52’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
62’ Мда... Бруно Араухо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
66’ Вдало віддав пас Дэйли Блинд своєму гравцю!
76’ Який незграбний пас віддав Дэйли Блинд і м'ячем заволодів суперник!
83’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Владислава Крачок
85’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
88’ Дэннис Ячин вкинув аут прямо в центр штрафного суперника