06.10.2024 13:34
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1663 розпочала з центру поля
11’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Хавьер Эрнандес
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Донни ван де Бек забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
16’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Хавьер Эрнандес
20’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
22’ Знову м'яч забирає Синдзи Кагава
25’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сандро Рамирес
31’ Ех, Фил Невилл... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
41’ Димитр Бербатов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
45’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
55’ Дэннис Ячин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
60’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
62’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
68’ Гравець команди Манчестер 1663 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Маттео Дармиан отримує попередження
70’ М'ячем заволодів Хавьер Эрнандес, але несподівано тут же його втратив!
73’ Після прострільного удару по воротах Брайан Робсон рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
79’ Брайан Робсон прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
83’ Димитр Бербатов прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
87’ Після невиразного відбору, атаку почав Энди Коул