06.10.2024 13:16
Dudka Kharkiv Arena
1’ Футболісти команди Dudka Kharkiv 829 розіграли м'яч із центру поля
5’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Дэннис Ячин
9’ Арон Ференци у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
14’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Муталип Ундасынов
16’ Муталип Ундасынов вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
17’ Яка передача і Лукман Аруна пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
21’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Эрнест Нечаев
23’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
33’ Манар Смаков спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
36’ Ну треба ж! Эрнест Нечаев віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
41’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
41’ Леннерт Нильсен віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
42’ Небезпечний штрафний удар і Норайо Кита легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
44’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
47’ Афанасий Самийленко віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Dudka Kharkiv 829! Видно злагодженість у діях!
51’ Гравець віддає наскрізний пас і Арон Ференци у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
56’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
59’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Лукман Аруна
60’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
62’ Мда... Феррейра Серджио... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
63’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эрнест Нечаев забиває приголомшливий м'яч у ворота!
67’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
69’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
71’ Сандро Рамирес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
71’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Имаму Ндженг легко вганяє м'яч у сітку воріт!
73’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
78’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
80’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
87’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді