06.10.2024 13:09
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Нето важко ловить м'яч
15’ Флориан Пти порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
20’ Небезпечний штрафний удар і Ренату Саншеш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Дааа... Ренцо Рота не зміг прийняти пас від свого партнера...
28’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
33’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
35’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Мейсон Маунт...
41’ Антон Харрисон подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
46’ Боротьба за м'яч у повітрі і Флориан Пти буквально лягає на спину опонента!
47’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Франсишку Консейсау забиває ГОЛ!
53’ Після невиразного відбору, атаку почав Арисзтид Хорти
56’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
62’ У грубому підкаті Ренцо Рота зносить суперника з ніг!
66’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Рафаэл Моленар забиває приголомшливий м'яч у ворота!
71’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
73’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Кевин Фолланд
77’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мейсон Маунт забиває ГОЛ!
78’ Знаменитий гравець Ренцо Рота вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
83’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Кевин Фолланд
86’ Арисзтид Хорти втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
90’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хуан Бернат отримує попередження
90’ Ренцо Рота від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість