06.10.2024 12:43
3’ Франческо Маньянелли від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
7’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
9’ Команда Urbetevere 1800 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
9’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лука Антонелли легко вганяє м'яч у сітку воріт!
10’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
10’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
11’ Мда... Марко Манкосу... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
11’ Гравець віддає наскрізний пас і Фабио Куальярелла у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
19’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
21’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
28’ Після тонкої передачі м'яч отримує Марко Манкосу
34’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Фабио Куальярелла...
36’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Гравець видалений прикривається руками, медики вже поспішають...
38’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Бруно Араухо
47’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Пров Зямкин
55’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Франческо Тотти чітко вкинув м'яч у гру
60’ Вол фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
66’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Франческо Маньянелли
66’ При виконанні кутового удару Фабио Куальярелла несподівано та красиво забиває ГОЛ!
69’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
74’ Жорсткий підкат та футболіст Лука Антонелли падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
74’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Франческо Тотти
78’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Тим ван Реммерсваал
78’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Антон Шиндер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
88’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Тим ван Реммерсваал