06.10.2024 12:43
ОлСи Arena
1’ Футболісти команди ОлСи 1895 розіграли м'яч із центру поля
5’ Небезпечний штрафний удар і Александр Сирота легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
10’ М'яч за межами поля, вкидає Карлос Клерк
16’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
20’ Жорсткий підкат та футболіст Кристиан Тельо падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
22’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Винченцо Грифо
32’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Винченцо Грифо
39’ Карлос Клерк проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
40’ Юлиан Шабо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
41’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Левент Кишш
47’ Руслан Левига порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
56’ Винченцо Грифо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
59’ Игорь Литовка витягає дуже складний удар
65’ При виконанні кутового удару Максим Калиниченко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
67’ Пров Зямкин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
71’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
72’ Константин Кравченко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
80’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Раимофф...
82’ Жорсткий підкат та футболіст Юлиан Шабо падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
88’ Раимофф порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
88’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Найджел Де Йонг забиває ГОЛ!
90’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!