06.10.2024 12:37
8’ Жо Алвес Жоао порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
13’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Педро Уго Аморим
18’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
21’ Фабо Цингер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
22’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
24’ Себастьян Бланко прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
26’ Луис Лопес непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
27’ При виконанні кутового удару Жо Алвес Жоао несподівано та красиво забиває ГОЛ!
32’ Педро Уго Аморим красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
37’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Евгений Рязанцев і непогано виносить його в центр поля
41’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Бруно Араухо...
46’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тим ван Реммерсваал
55’ Жахливий та неточний пас віддав Стина Блакстениус своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
61’ Боротьба за м'яч у повітрі і Жо Алвес Жоао буквально лягає на спину опонента!
66’ Після жахливої помилки захисника Стина Блакстениус без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
70’ Себастьян Бланко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
74’ Мда... Фабо Цингер... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
77’ Жо Алвес Жоао проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
78’ Владислав Супряга зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
81’ Хараль тен Волде неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
87’ Після невиразного відбору, атаку почав Карлос Клерк